Automatyka przemysłowa

Zajmujemy się projektowaniem, budową, montażem szaf sterowniczych na indywidualne potrzeby klientów.

 

  • Szafy sterownicze – w naszej ofercie znajdują się m.in. szafy sterownicze i pomiarowe, w których można umieścić aparaturę sterowniczą,kontrolną, rozdzielczą lub zabezpieczającą niskie napięcie. Nadają się także do innych urządzeń, które wykorzystywane są w automatyce przemysłowej, energetyce itd.
  • Modernizacja linii produkcyjnych – w wielu przedsiębiorstwach możemy przeprowadzić modernizację linii produkcyjnych w celu ich unowocześnienia oraz usprawnienia pracy. Dostarczana przez nas automatyka pozwala uzyskać różne rozwiązania, ograniczające angażowanie czynnika ludzkiego w produkcję seryjną.
  • Monitoring i rejestracja parametrów technologicznych – oferowana aparatura pomiarowa pozwala precyzyjnie monitorować parametry technologiczne na etapie produkcji. Temperatura, wilgotność, stężenie gazów, przepływ, ciśnienie – to kilka przykładowych elementów, jakie można w wygodny sposób kontrolować, jak również regulować. Tworzenie wykresów zmiennych przy pomocy komputera to dziś standard a dostęp do archiwum bazy danych jest decydującym elementem w koordynacji produkcji.
  • Instalacje elektryczno-techniczne