Dziedziną techniki i nauki, która zajmuje się zagadnieniami sterowania różnymi procesami technologicznymi, przemysłowymi i innymi jest automatyka. Poznań to miasto, w którym od 20 lat działalność prowadzi nasz Zakład Usług Elektrycznych i Automatyki. Zaoferować możemy m.in. konstrukcje różnego rodzaju bram oraz napędy do nich, automatykę wjazdową, słupki drogowe oraz szlabany parkingowe. Specjalizujemy także w automatyce przemysłowej. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne, jak i podmioty prowadzące działalność w Poznaniu jego okolicach oraz zachodniej Polsce. Zajmujemy się projektowaniem, budową i montażem bram garażowych wraz całą automatyką. Napędy, które instalujemy, są bardzo wytrzymałe i sprawdzają się w wieloletnim użytkowaniu. Profesjonalnie podchodzimy do każdego klienta zainteresowanego automatyką.

Oferta automatyki wjazdowej

  • Bramy garażowe – nieważne jaką bramę garażową sobie wymarzysz lub jaką posiadasz. Każda może być wyposażona w specjalną automatykę, którą dostarczymy Ci w Poznaniu lub innym miejscu na terenie Polski. Dzięki nam możesz w wygodny dla siebie sposób otwierać zamykać garaż bez wysiadania z samochodu.
  • Szlabany parkingowe – najbardziej popularnym typem szlabanów parkingowych są te, które napędza się elektromechanicznie. To jedna z naszych specjalizacji. Dzięki automatyce działają szybko i sprawnie. Nadają się do obiektów prywatnych oraz publicznych.
  • Słupki drogowe – automatycznie wysuwane słupki drogowe to jedna z naszych propozycji. Dzięki nim można regulować ruch pojazdów np. na terenach mieszkalnych. Nie są skomplikowane w obsłudze lub trudne w montażu. Do tego estetycznie się prezentują. Zapewniają inteligentną kontrolę ruchu.
  • Napędy elektryczne do każdej bramy – dostarczamy napędy elektryczne do każdego rodzaju bramy: dwuskrzydłowej, przesuwnej, wjazdowej, garażowej, segmentowej, podnoszonej itd. Oferowana przez nas automatyka to szereg rozwiązań sprawdzonych producentów, które dopasowujemy pod oczekiwania i wymagania klientów.
  • Napędy podziemne do bram skrzydłowych – oferujemy linię siłowników elektromechanicznych do podziemnego montażu. To bardzo funkcjonalne napędy do bram skrzydłowych – wytrzymałe oraz nieskomplikowane w montażu. Ich prędkość dopasowuje się pod indywidualne potrzeby. Napędy podziemne gwarantują precyzyjne działanie.