Automatyka

 

Dziedziną techniki i nauki, która zajmuje się zagadnieniami sterowania różnymi procesami technologicznymi, przemysłowymi i innymi jest automatyka. Poznań to miasto, w którym od 20 lat działalność prowadzi nasz Zakład Usług Elektrycznych i Automatyki. Zaoferować możemy m.in. konstrukcje różnego rodzaju bram oraz napędy do nich, automatykę wjazdową, słupki drogowe oraz szlabany parkingowe. Specjalizujemy także w automatyce przemysłowej. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne, jak i podmioty prowadzące działalność w Poznaniu jego okolicach oraz zachodniej Polsce. Zajmujemy się projektowaniem, budową i montażem bram garażowych wraz całą automatyką. Napędy, które instalujemy, są bardzo wytrzymałe i sprawdzają się w wieloletnim użytkowaniu. Profesjonalnie podchodzimy do każdego klienta zainteresowanego automatyką.

Oferta automatyki wjazdowej

 • Bramy garażowe

  Nieważne jaką bramę garażową sobie wymarzysz lub jaką posiadasz. Każda może być wyposażona w specjalną automatykę, którą ostarczymy Ci w Poznaniu lub innym miejscu na terenie Polski. Dzięki nam możesz w wygodny dla siebie sposób otwierać zamykać garaż bez wysiadania z samochodu.

 • Szlabany parkingowe

  Najbardziej popularnym typem szlabanów parkingowych są te, które napędza się elektromechanicznie. To jedna z naszych specjalizacji. Dzięki automatyce działają szybko i sprawnie. Nadają się do obiektów prywatnych oraz publicznych.

 • Słupki drogowe

  Automatycznie wysuwane słupki drogowe to jedna z naszych propozycji. Dzięki nim można regulować ruch pojazdów np. na terenach mieszkalnych. Nie są skomplikowane w obsłudze lub trudne w montażu. Do tego estetycznie się prezentują. Zapewniają inteligentną kontrolę ruchu.

 • Napędy elektryczne do każdej bramy

  Dostarczamy napędy elektryczne do każdego rodzaju bramy: dwuskrzydłowej, przesuwnej, wjazdowej, garażowej, segmentowej, podnoszonej itd. Oferowana przez nas automatyka to szereg rozwiązań sprawdzonych producentów, które dopasowujemy pod oczekiwania i wymagania klientów.

 • Napędy podziemne do bram skrzydłowych

  Oferujemy linię siłowników elektromechanicznych do podziemnego montażu. To bardzo funkcjonalne napędy do bram skrzydłowych – wytrzymałe oraz nieskomplikowane w montażu. Ich prędkość dopasowuje się pod indywidualne potrzeby. Napędy podziemne gwarantują precyzyjne działanie.

Automatyka przemysłowa

Zajmujemy się projektowaniem, budową, montażem szaf sterowniczych na indywidualne potrzeby klienta z Poznania oraz innych miejsc w Polsce. Wykonujemy także zlecenia modernizacji jak i naprawy istniejących linii produkcyjnych.

Dostarczane przez nas systemy automatyki przemysłowej umożliwiają sterowanie produkcją. Są to rozwiązania, które pozwalają na sterowanie maszynami oraz całościowe planowanie działania linii produkcyjnych. Sterowanie produkcją ogranicza zaangażowanie czynnika ludzkiego, jest niezwykle precyzyjne i powtarzalne, a także umożliwia planowanie tempa działania maszyn i całego cyklu produkcyjnego.

Dostarczana przez nas automatyka przemysłowa to systemy o dużej dokładności i niezawodności działania. Ich zastosowanie jest polecane m.in. w zakładach, które wytwarzają seryjnie produkty o stałych parametrach. Nasze rozwiązania w zakresie automatyki pozawalają na automatyzację w zakresie planowania, sterowania i utrzymania wysokiego tempa produkcji w różnych zakładach. Dodatkową zaletą naszej automatyki jest zdolność zintegrowania jej z różnego rodzaju maszynami.

Dodajmy, iż oferowane systemy automatyki są z powodzeniem eksploatowane przez firmy działające na terenie miasta Poznań.

Oferta automatyki dla przemysłu

 • Szafy sterownicze

  W naszej ofercie znajdują się m.in. szafy sterownicze i pomiarowe, w których można umieścić aparaturę sterowniczą,kontrolną, rozdzielczą lub zabezpieczającą niskie napięcie. Nadają się także do innych urządzeń, które wykorzystywane są w automatyce przemysłowej, energetyce itd.

 • Modernizacja linii produkcyjnych

  W wielu przedsiębiorstwach możemy przeprowadzić modernizację linii produkcyjnych w celu ich unowocześnienia oraz usprawnienia pracy. Dostarczana przez nas automatyka pozwala uzyskać różne rozwiązania, ograniczające angażowanie czynnika ludzkiego w produkcję seryjną.

 • Monitoring i rejestracja parametrów technologicznych.

  Oferowana przez nas automatyka pomiarowa pozwala precyzyjnie monitorować parametry technologiczne na etapie produkcji. Temperatura, wilgotność, stężenie tlenu, przepływ, ciśnienie – to kilka przykładowych elementów, jakie można w wygodny sposób kontrolować, jak również regulować. Tworzenie wykresów zmiennych przy pomocy komputera to dziś standard a dostęp do archiwum bazy danych jest decydującym elementem w koordynacji produkcji.

 • Instalacje elektryczne

  Jednym z elementów wielu linii produkcyjnych są instalacje elektryczne. To również jedna z usług jakie świadczymy m.in. w Poznaniu. Oferujemy instalacje elektryczne z automatyką. Gwarantujemy kompleksowe wykonanie – od projektu aż po montaż i serwis.

 • Świadczymy również sprzedaż oraz pomoc w zakresie:

liczba odwiedzin: 61467 online: 1
Copyright © ZUEAUTOMATYKA. - Wszelkie prawa zastrzeżonee.
ZUEA BIAŁKOWSKI | Boruja Kościelna 52K | 64-300 Nowy Tomyśl
tel.: +48 608 639 643
bialowski.krzysztof@interia.pl, zueautomatyka@gmail.com