Automatyka przemysłowa

Zajmujemy się projektowaniem, budową, montażem szaf sterowniczych na indywidualne potrzeby klientów z Poznania i okolic. Wykonujemy także zlecenia modernizacji jak i naprawy istniejących linii produkcyjnych.

Dostarczane przez nas systemy automatyki przemysłowej umożliwiają sterowanie produkcją. Są to rozwiązania, które pozwalają na sterowanie maszynami oraz całościowe planowanie działania linii produkcyjnych. Sterowanie produkcją ogranicza zaangażowanie czynnika ludzkiego, jest niezwykle precyzyjne i powtarzalne, a także umożliwia planowanie tempa działania maszyn i całego cyklu produkcyjnego.

Dostarczana przez nas automatyka przemysłowa to systemy o dużej dokładności i niezawodności działania. Ich zastosowanie jest polecane m.in. w zakładach, które wytwarzają seryjnie produkty o stałych parametrach. Nasze rozwiązania w zakresie automatyki pozawalają na automatyzację w zakresie planowania, sterowania i utrzymania wysokiego tempa produkcji w różnych zakładach. Dodatkową zaletą naszej automatyki jest zdolność zintegrowania jej z różnego rodzaju maszynami.

Dodajmy, iż oferowane systemy automatyki są z powodzeniem eksploatowane przez firmy działające na terenie miasta Poznań.

Oferta automatyki dla przemysłu

  • Szafy sterownicze – w naszej ofercie znajdują się m.in. szafy sterownicze i pomiarowe, w których można umieścić aparaturę sterowniczą,kontrolną, rozdzielczą lub zabezpieczającą niskie napięcie. Nadają się także do innych urządzeń, które wykorzystywane są w automatyce przemysłowej, energetyce itd.
  • Modernizacja linii produkcyjnych – w wielu przedsiębiorstwach możemy przeprowadzić modernizację linii produkcyjnych w celu ich unowocześnienia oraz usprawnienia pracy. Dostarczana przez nas automatyka pozwala uzyskać różne rozwiązania, ograniczające angażowanie czynnika ludzkiego w produkcję seryjną.
  • Monitoring i rejestracja parametrów technologicznych – oferowana przez nas automatyka pomiarowa pozwala precyzyjnie monitorować parametry technologiczne na etapie produkcji. Temperatura, wilgotność, stężenie tlenu, przepływ, ciśnienie – to kilka przykładowych elementów, jakie można w wygodny sposób kontrolować, jak również regulować. Tworzenie wykresów zmiennych przy pomocy komputera to dziś standard a dostęp do archiwum bazy danych jest decydującym elementem w koordynacji produkcji.
  • Instalacje elektryczne – jednym z elementów wielu linii produkcyjnych są instalacje elektryczne. To również jedna z usług jakie świadczymy m.in. w Poznaniu. Oferujemy instalacje elektryczne z automatyką. Gwarantujemy kompleksowe wykonanie – od projektu aż po montaż i serwis.