Inteligentne systemy fotowoltaiczne z optymalizacją

3 Orientacje:  wschód – zachód – południe

Panele fotowoltaiczne to inwestycja która ma na celu zmniejszenie a nawet wyeliminowanie kosztów za energię elektryczną zwłaszcza przy ostatnio gwałtownych jej podwyżkach.

Instalacje PV stały się teraz inteligentne i bardziej bezpieczne dzięki optymalizacji mocy każdego z modułów fotowoltaicznych.Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zwiększyć produkcję energii do 25% w porównaniu z tradycyjnymi instalacjami. System posiada dodatkowo w standardzie system przeciw pożarowy jak i pełny monitoring instalacji.

Zakładając że każda jednostka posiada powierzchnie dachową lub grunt na tego typu instalację  można przyjąć o możliwości redukcji kosztów za energię elektryczną.

Idealnym rozwiązaniem jest połączenie instalacji fotowoltaicznym z ogrzewaniem domu matami podczerwieni. Przy takim założeniu i odpowiednim doborze instalacji możemy zbudować dom autonomiczny a co za tym idzie oszczędny.

Instalacja fotowoltaiczna zwraca się na przełomie kilku lat a producenci modułów oraz inwerterów gwarantują długą pracę   nawet do 25 lat

Oferta:

  • Projektowanie instalacji
  • Profesjonalny montaż
  • Serwis

INSTALACJE :  SIECIOWE – AUTONOMICZNE – HYBRYDOWE