Inteligentne systemy PV

Ogniwa fotowoltaiczne to inwestycja która ma na celu zmniejszenie a nawet wyeliminowanie kosztów za energię elektryczną zwłaszcza przy jej systematycznym wzroście przy czym redukujemy emisję dwutlenku węgla do atmosfery.

Zakłady produkcyjne oraz budynki administracyjne nie rozłącznie wykorzystują energię elektryczną do swojej działalności a w dzisiejszych czasach chcąc utrzymać konkurencyjność duży nacisk kładzie się na zmniejszanie kosztów produkcji.

Instalacje PV stały się teraz inteligentne i bardziej bezpieczne dzięki optymalizacji mocy modułów fotowoltaicznych.Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zwiększyć uzysk energii do 25% w porównaniu z tradycyjnymi instalacjami.System posiada dodatkowe zalety jakim jest dodatkowe bezpieczeństwo przeciw pożarowe oraz system Safe DC. Niewątpliwie dużą zaletą systemu jest jego elastyczność i niezawodność elektroniki i coraz niższe koszta instalacji.

Zakładając że każda jednostka posiada powierzchnie dachową lub grunt na tego typu instalację PV można przyjąć o możliwości redukcji kosztów za energię elektryczną.

Dla mikro instalacji do 40 kW stosuje się uproszczoną procedurę przyłączeniową do sieci energetycznej bez dodatkowych kosztów. System net-meting znakomicie się sprawdza pozwala na okresowe rozliczenie zużytej i oddanej energii do sieci w taki sposób bilansujemy nadmiar wyprodukowanej energii pomiędzy okresem letnim a zimowym.

Instalacja fotowoltaiczna zwraca się na przełomie kilku lat a producenci modułów oraz inwerterów oferują długą pracę produktów co potwierdzają gwarancję nawet do 25 lat więc z powodzeniem można powiedzieć o zwrocie inwestycji i oszczędnościach przez kolejne lata.

Oferta:

  • Projektowanie instalacji
  • Profesjonalny montaż
  • Serwis

INSTALACJE :  SIECIOWE – AUTONOMICZNE – HYBRYDOWE