Wybierz nowoczesne i ekonomiczne rozwiązania

Nowoczesne rozwiązania oraz zastosowanie innowacji to dwa czynniki, które aktualnie skutecznie napędzają gospodarkę i inne sektory do działania, wpływając na wzrost wydajności oraz większą oszczędność: czasu, pieniędzy i energii. Do jednych z niezwykle popularnych w ostatnich latach działań, należy instalacja fotowoltaiczna fotowoltaiczna na dachu. Dzięki niej, zaoszczędzamy nie tylko na zakupie energii ale i na emisji CO2 do atmosfery. Klienci chwalą nasze rozwiązania za wyjątkową jakość i zaawansowanie technologiczne Ponadto, nasi monterzy wyróżniają się wiedzą i doświadczeniem, które pozwalają na profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych usług. Z naszą pomocą Państwa dom i firma staną się prawdziwym synonimem
ekologii.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że nasze propozycje zyskają aprobatę nawet najbardziej wymagających klientów, a montaż instalacji fotowoltaicznej przebiegnie profesjonalnie i sprawnie.

Inteligentna- instalacja fotowoltaiczna – montaż PV

Panele fotowoltaiczne to inwestycja która ma na celu zmniejszenie a nawet wyeliminowanie kosztów za energię elektryczną zwłaszcza przy gwałtownych podwyżkach energii elektrycznej.

Instalacje PV stały się teraz inteligentne i bardziej bezpieczne dzięki optymalizacji mocy każdego z modułów fotowoltaicznych.Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zwiększyć produkcję energii do 25% w porównaniu z tradycyjnymi instalacjami. System posiada dodatkowo w standardzie system przeciw pożarowy jak i pełny monitoring instalacji. Zakładając że każda jednostka posiada powierzchnie dachową lub grunt na tego typu instalację  można przyjąć o możliwości redukcji kosztów za energię elektryczną.

Idealnym rozwiązaniem jest połączenie instalacji fotowoltaicznym z ogrzewaniem domu matami podczerwieni. Przy takim założeniu i odpowiednim doborze instalacji możemy zbudować dom autonomiczny a co za tym idzie oszczędny.

Instalacja fotowoltaiczna zwraca się na przełomie kilku lat a producenci modułów oraz inwerterów gwarantują długą pracę   nawet do 25 lat

Oferta:

  • Projektowanie instalacji
  • Profesjonalny montaż
  • Serwis