Precyzyjne monitorowanie wilgotności

Monitoring techniczny wilgotności to niezbędny element wyposażenia dla szeroko pojętej produkcji żywności, jak i wielu innych sektorów, w których istotna jest wydajność i ekonomia pracy. W wielu branżach, zagwarantowanie odpowiedniego i w pełni zautomatyzowanego monitoringu temperatury i wilgotności staje się konieczne. Taki monitoring może być stosowany np. w chłodniach, magazynach, ale również jednostkach kultury.

Monitoring techniczny wilgotności – Wielkopolska

W miejscach, w których niezbędne jest bieżące monitorowanie poziomu wilgotności w danym pomieszczeniu najlepszym rozwiązaniem będzie właśnie instalacja systemu, który zapewni Państwu niezawodną, działającą całą dobę kontrolę wilgoci, która zbyt wysoka lub zbyt niska, może wpłynąć na jakość Państwa pracy, czy też obiektów znajdujących się na danej przestrzeni. Wielkopolska to główny obszar naszych działań.

Dla klientów z Wielkopolski przygotowaliśmy korzystną ofertę monitoringu wilgotności. Niewątpliwie najważniejszą zaletą naszego systemu jest prosta i intuicyjna obsługa, natychmiastowa transmisja danych, brak konieczności instalacji kablowej oraz atrakcyjna cena i tania konserwacja.

Poznaj zalety monitoringu technicznego wilgotności – Wielkopolska

W zestaw monitoringu technicznego wilgotności wchodzi wiele elementów, dzięki którym wzrośnie satysfakcja i efektywność codziennie wykonywanych działań. Wyposażyliśmy systemy w: zestawy rejestratorów z obsługą internetową i dedykowaną aplikacją, możliwość alarmowania przez SMS lub e-mail o przekroczeniach zadanych wartości temperatur i wilgotności, automatyczną archiwizację danych pomiarowych uzyskanych poprzez monitoring temperatury, wilgotności, ciśnienia, CO2 itp., automatyczne tworzenie raportów oraz możliwość przywołania danych, zarządzania nimi i analizowania poprzez smartfon lub tablet.