Zadbaj o właściwą wilgotność i temperaturę w pieczarkarni

Zakup pieczarek w supermarkecie jest łatwy, jednakże ich produkcja to komplikowany proces, który musi być właściwie zoptymalizowany. Przedsiębiorca, który prowadzi działalność polegającą na produkcji pieczarek musi zadbać o odpowiednie warunki, dzięki którym grzyb będzie gotowy do zbioru, transportu, sprzedaży, aż wreszcie trafi do klienta. Wymagania podczas produkcji pieczarek są związane z zapewnieniem im właściwego klimatu. Specjalnie przystosowane do tego miejsca mają właściwie zoptymalizowany mikroklimat, który sprzyja wzrostowi pieczarek i korzystnym zbiorom. W naszej ofercie znajdą Państwo systemy odpowiedzialne za sterowanie klimatem w pieczarkarni. Głównym obszarem naszych działań jest Wielkopolska.

Sterowanie klimatem w pieczarkarni – Wielkopolska

Mikroklimat pieczarkarni skupia się wokół trzech czynników: temperatury, wilgotności oraz zawartości dwutlenku węgla wewnątrz miejsca uprawy pieczarek. Istotna jest nie tylko temperatura powietrza, ale również właściwa temperatura kompostu i jej optymalne nawodnienie. Ręczne monitorowanie tych aspektów wymaga zaangażowania i dużej ilości poświęconego czasu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferujemy sterownik mikroklimatu specjalistyczny regulujący mikroklimatem w każdej fazie uprawy pieczarek.

Sterownik mikroklimatu do uprawy pieczarek – Wielkopolska

W ofercie znajdą Państwo nowoczesne i wydajne sterowniki mikroklimatu. Ich wykorzystanie umożliwi spełnienie odpowiednich wymogów technologicznych, które pozwolą realizować zamierzone cele sprzedażowe. W przypadku standardowych rozwiązań bardzo wielu przedsiębiorców mierzy się z kolosalnym zużyciem energii niezbędnej do zasilania urządzeń wentylacji i klimatyzacji.

Technologicznie zaawansowane rozwiązania pozwalające na sterowanie klimatem skutecznie minimalizują straty, a w konsekwencji maksymalizują zyski. Zastosowany algorytm, który odpowiada za pracę sterownika jest niesamowicie inteligentnym systemem, który dopasowuje się do Państwa indywidualnych potrzeb