Dla lepszej jakości powietrza

Powietrze to niezbędny element naszego życia, który jest bezcenny. Dlatego też stale wykorzystywany jest potencjał technologiczny, by udoskonalić proces dostarczania powietrza oraz zapewnić jego odpowiedni poziom, w tym wpłynąć na właściwe nawilżenie danego pomieszczenia. Przechowywanie żywności w chłodniach, przemysł drzewny czy rolniczy często boryka się z byt niską wilgotnością co wpływa negatywnie na produkcję. System również dobrze sprawdzają się jako układ chłodzenia w pomieszczeniach zamkniętych.

Dla zachowania optymalnych warunków powietrza warto wykorzystać nawilżanie wysokociśnieniowe jest stosunkowo tanie w eksploatacji około 2kW/h przy wydajności 360 litrów wody. Nawilżacze działają poprzez rozpylenie wody do postaci mgły dzięki zastosowaniu specjalnych dysz dzięki temu błyskawicznie zostaje zaabsorbowana przez powietrze, pozostawiając je wyjątkowo wilgotnym jak i chłodnym.

Nasza propozycja z pewnością poprawi warunki Państwa pracy oraz zagwarantuje korzystne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb. Z naszej oferty korzystają klienci indywidualni, jak i biznesowi.


Nawilżanie wysokociśnieniowe – Wielkopolska

Nawilżanie wysokociśnieniowe dla wielu pozostaje zagadką, jednakże zasada działania tej metody jest niezwykle prosta. W naszej ofercie dostępne są specjalnej konstrukcji pompy, które sprężają wodę do ciśnienia o roboczego w zależności od rodzaju układu 50-70 bar. Dzięki wyposażeniu w specjalne dysze wirnikowe możliwe jest rozpylenie wody, która następnie zmienia się w mgłę wodną i odparowuje niemalże natychmiast i całkowicie do powietrza bez dodatkowego udziału poboru energii.

Zastosowanie nawilżania wysokociśnieniowego – Wielkopolska

Systemy chłodzenia oparte są zazwyczaj na klimatyzatorach, które eksploatacyjnie potrzebują sporej dawki energii jak i stałej uwagi serwisowej. Wielu rozwiązaniach technologicznych stosuje się wodę jako zamiennik chłodu. Nasza oferta skierowana nie tylko do klientów z Wielkopolski a zasięg działania obejmuje całą Polskę. System chłodzenia poprzez rozpylanie wody w systemie wysokociśnieniowym wpływa korzystnie na zmianę temperatury powietrza przy niskich kosztach energii. Nasze rozwiązania polecamy w szczególności, jako istotny element systemowy na terenie hal produkcyjnych, w przestrzeniach magazynowych oraz miejscach, gdzie temperatura powietrza stwarza istotny dyskomfort lub wysokie koszty eksploatacyjne.